Historie

Historie

Historie

Jak se naše aktivity vyvíjely

Nejmladší nahoře, nejstarší dole.

26. dubna 2010

Na valné hromadě SČKN v Klementinu byl potvrzen zájem o dalším potírání pirátských aktivit.


6. dubna 2010

Vyšel článek na serveru Britské listy.


24. března 2010

Seminář, na kterém byla široká nakladatelská obec seznámena šířeji s celým problémem se konal ve středu od 15 hodin do 18 hodin v sále č. 217, budova ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1

Na semináři vystoupil svazový právník a někteří další nakladatelé a hosté. Témata se točila kolem zkušeností a doporučených postupů jak postupovat proti „pirátům“.

JUDr. A. Kout vypracoval právní analýzu a doporučení postupů vedoucích k omezení a postihu nelegálního šíření. Z tohoto semináře rovněž vyplývají kroky pro legislativní komisi, která může působit v oblasti zákonů ČR.

Obsah přednášek semináře není volně přístupný. Pro členy SČKN je ZDARMA vstup do partnerské oblasti. Kód pro vstup získáte na emailové adrese pirati (zavinac) ben (tecka) cz.


2. března 2010

Tento web byl uveden do provozu v prvním březnovém týdnu 2010.


26. listopadu 2010

První veřejná informace o stavu nelegálního šíření byla přednesena ředitelem nakladatelství BEN - technická literatura na valné hromadě SČKN v Klementinu. Bylo rozhodnuto o věnování se tomuto žhavému problému doby. Na základě obecné shody byl založen tento web, rovněž z iniciativy nakladatelství BEN - technická literaura.

© Na tento web se vztahuje Copyright.   Využívám tento webhosting.   Založeno na šabloně Panorama webu Themocracy.com

[CNW:Counter]